Aquadesign Utility 55x45 cm-es mosogató a konyha vagy a garázs számára, konzolokkal együtt 1208957003
| Márka | AquaDesign |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Végrehajtás | Felülről beépítés |
| Tálcák száma | 1 |
| Hosszúság | 450mm |
| Szélesség | 550mm |
| Mélység | 200mm |
| Mosogatómodell | Téglalap alakú mosogató |
A konyhasziget ma népszerűbb, mint valaha – nem csupán kiegészítő munkalapként, hanem a társasági élet központjaként is. A mosogató beépítése a szigetbe sok vitát kiváltó döntés: egyesek számára praktikus megoldás, mások számára pedig tervezési dilemmát jelent.