Modell Változatok
Solid-S Szolid felületű, matt fekete mosdó, B36xD18xH10 cm, fedéllel, jobb oldali kivitel, csaptelepnyílással, 1208954163
Mi az a Solid Surface anyag?
A Solid Surface az átlátszatlanul színezett kompozit anyagok gyűjtőneve. Ezek szilárdak és homogén szerkezetűek, és igényes alkalmazásokhoz is használhatók.
Minden Solid Surface termék alapanyaga az alumínium-trihidrát (ATH). Második komponensként és kötőanyagként akril- vagy poliésztergyantákat használnak.
Az alumínium-hidroxid nagy merevséget kölcsönöz az anyagnak, és biztosítja, hogy hőállóbb legyen, mint más műanyagok.
Az akrilát és/vagy a poliészter rugalmasságot biztosít, ami elsősorban jó megmunkálhatóságot, valamint nagy ütésállóságot és szilárdságot eredményez.
A Solid Surface jó tulajdonságai többek között:
A Solid Surface anyag karbantartása
A szokásos tisztításhoz természetes tisztítószert használhat, például zöld szappant vagy tisztítóecetet. Ha karcolás keletkezik az anyagon, akkor egy szivaccsal és Cif-fel újra „kipolírozhatja” az anyagot. Ehhez körkörös mozdulatokkal dörzsölje át a felületet. Ezt követően a megtisztított felületet alaposan öblítse le langyos vízzel, majd törölje szárazra egy tiszta, puha ruhával.
| Márka | Solid-S |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 100mm |
| Anyag | Szilárd felület |
| Szélesség | 360mm |
| Mélység | 180mm |
| Modell | Jobbra csaphellyel |
| Átömlő | Nem |
| Tálak száma | 1 |