Mosogató Medenceméret Változatok
Franke Largo LAX 110.50 mosogató, beépíthető, 1220067750
- Mosogató mérete (mm): 500 x 350 x 180
- Mosogató mélysége 180 mm
- Beépítési nyílás (mm): 500 x 350 (sarkok sugara 48)
- Beépítés - Anyag: rozsdamentes acél
| Márka | Franke |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Magasság | 180mm |
| Sorozat | Largo |
| Végrehajtás | Alulra szerelt |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Minimális szekrényméret | 60cm |
| Tálcák száma | 1 |
| Csepegtetőrész | Nem |
| Hosszúság | 374mm |
| Kivágás hossza | 350 |
| Szélesség | 524mm |
| Kivágás szélessége | 500 |
| Sugár | 48 |
| Teljes szélesség mosogató | 524mm |
| Teljes hosszúságú mosogató | 374mm |
A konyhasziget ma népszerűbb, mint valaha – nem csupán kiegészítő munkalapként, hanem a társasági élet központjaként is. A mosogató beépítése a szigetbe sok vitát kiváltó döntés: egyesek számára praktikus megoldás, mások számára pedig tervezési dilemmát jelent.