Mosogató Medenceméret Változatok
Lorreine 50BQ-FU fekete Quartz mosogató 50x40cm aláépíthető síkbeépítés fekete fekete kosárdugóval 1208954002
| Márka | Lorreine |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 185mm |
| Sorozat | BQ |
| Végrehajtás | Alulra szerelt |
| Végrehajtás | Síkbeépítés |
| Anyag | Kvarc |
| Minimális szekrényméret | 60cm |
| Tálcák száma | 1 |
| Csepegtetőrész | Nem |
| Hosszúság | 440mm |
| Kivágás hossza | 400 |
| Szélesség | 540mm |
| Kivágás szélessége | 500 |
| Sugár | 10 |
| Mélység | 185mm |
| Mosogatók száma | 1 |
| Termékosztály | Mosogató |
| Szín Mosogató | Fekete |
| Anyag Mosogató | Kvarc |
| Mosogató Medenceméret | 500x400mm |
| Beépítési mód Mosogató | Alulra szerelt |
| Beépítési mód Mosogató | Síkbeépítés |
| Mosogató mélység | 185mm |
| Kivágásmérő Alsószekrény | 500x400mm |
| Kivágási méret Síkbeépítés | 491x441mm |
| Mosogató Csaptelep | Nincs |
| Mosogató belső sugár | 10mm |
| Mosogató külső sugár | 10mm |
| Mosogató forma | Téglalap |
| Kosárdugó automatikus ürítés | Nem |
| Teljes szélesség mosogató | 540mm |
| Teljes hosszúságú mosogató | 440mm |
| Mosogatómodell | Téglalap alakú mosogató |
|
Márka Lorreine |
GraniteMy |
|
Magasság 185mm |
200mm |
|
Sorozat BQ |
Universal |
|
Végrehajtás Alulra szerelt |
Felülről beépítés |
|
Végrehajtás Síkbeépítés |
Felülről beépítés |
|
Anyag Kvarc |
Gránit |
|
Sugár 10 |
- |
|
Mélység 185mm |
188mm |
|
Anyag Mosogató Kvarc |
Gránit |
|
Beépítési mód Mosogató Alulra szerelt |
Felülről beépítés |
|
Beépítési mód Mosogató Síkbeépítés |
Felülről beépítés |
|
Mosogató mélység 185mm |
187mm |
|
Kivágási méret Síkbeépítés 491x441mm |
541x441mm |
|
Mosogató külső sugár 10mm |
3.5mm |
A konyhasziget ma népszerűbb, mint valaha – nem csupán kiegészítő munkalapként, hanem a társasági élet központjaként is. A mosogató beépítése a szigetbe sok vitát kiváltó döntés: egyesek számára praktikus megoldás, mások számára pedig tervezési dilemmát jelent.