Méret Változatok
Solid-S City Felépíthető mosdó, matt fehér, 62x32 cm, rejtett lefolyóval 1208954250
A Solid
anyag ápolása
A szokásos tisztításhoz természetes tisztítószert használhat, például zöld szappant vagy tisztítóecetet. Ha karcolás keletkezik az anyagon, akkor egy szivaccsal és Cif tisztítószerrel újra „kipolírozhatja” az anyagot. Ehhez körkörös mozdulatokkal dörzsölje át a felületet. Ezt követően a megtisztított felületet alaposan öblítse le langyos vízzel, majd törölje szárazra egy tiszta, puha ruhával.
| Márka | Solid-S |
| Szín | Fehér, matt |
| Magasság | 130mm |
| Garancia | 5 év |
| Anyag | Szilárd felület |
| Hosszúság | 324mm |
| Szélesség | 624mm |
| Alak | Kerek |
| Átömlő | Nem |
| Lefolyó dugóval ellátva | Nem |
| Tálak száma | 1 |